Hĺbka nie je vždy pohodlná - #1 Newsletter

Hĺbka nie je vždy pohodlná - #1 Newsletter

Milá hĺbavá duša,

dovolila som si takéto nezvyčajné oslovenie, pretože predpokladám, že patríš k ľudom, ktorí sa rozhodli načrieť hlbšie. Do vecí, do seba, do sveta. Máš za to môj obdiv. Hĺbka nie je vždy pohodlná. Vyžaduje si odvahu, zraniteľnosť, ochotu odkryť svoje city a hodnoty. Prijať riziko, že v tom (v nás) možno bude zmätok.

Hlbinu sme vytvorili pre všetkých, ktorí sú takisto ako my vyčerpaní z povrchných „small talkov“, z rozoberania druhých životov a skrývania vlastných pocitov.

Hlbinu sme si vytvorili aj pre zlepšenie vzťahov doma, pretože požiadať človeka, s ktorým žijete (alebo sa často stretávate), aby nachvíľu odložil mobil či vypol telku a len tak s vami viedol hlbokú sústredenú konverzáciu dnes nie je také jednoduché aalebo samozrejmé.

Veríme, že Hlbina bude práve tým príjemným spúšťačom, ktorý vám navodí plnohodnotný rozhovor bez okolkov a ostychu.

Hlbina týždňa 🗨️

„Hľadáš radosť v tom, čo už robíš alebo hľadáš to, čo ti bude robiť radosť?"

Po dlhšiom období oddychu sme sa vrátili späť k práci, projektom či k šúdiu. Mnohí z nás sa vrátili aj k povinnostiam, ktoré nám radosť nerobia. Dôležité je ale ako k našej práci a povinnostiam pristupujeme.

Aký prístup je jednoduchší v dosahovaní spokojnosti?

Novinky

Ďakujeme Ti ešte raz, že si podporil/a vznik našej hry. Podarilo sa nám spustiť aj vlastný web hlbina.sk. Pokiaľ uvažuješ kúpiť Hlbinu niekomu blízkemu, na eshope máme posledných pár kusov! 

Pre veľký záujem plánujeme urobiť dotlač a pri tejto príležitosti ťa chceme poprosiť o spätnú väzbu, aby sme mohli Hlbinu vylepšiť. Aké sú tvoje skúsenosti s hrou? Budeme ti hlboko vďační, ak si nájdeš dve minúty na vyplnenie tohto dotazníka.

✍️ Dotazník

Ak dovolíš, radi by sme ti takto občasne a nepovrchne písali :) Témou budú okrem zamyslení aj tipy v sebarozvoji a lepšej komunikácii, ktoré pomáhajú aj nám. 

Neváhaj sa s nami ponárať do hĺbky aj počas bežného dňa a sleduj nás na IG či Facebooku.

Pokiaľ si viac nepraješ dostávať od nás e-mail, s hlbokým pochopením to prijímame a pokojne sa môžeš odhlásiť z nášho newslettra na jeho konci.

P.S. Nebola ti Hlbina ešte doručená? Odpíš nám na tento email a zistíme, kde sa zapatrošila, aby si ťa čím skôr našla!

Prajem krásny a zmysluplný deň!

Žaneta